KATKILARIYLA

CENK GÜLDAMLASI İLE TERS DURUŞLARA HAZIRLIK ATÖLYESİ

HOPE Alkazar (Spor Stüdyosu)
"Cenk Güldamlası ile Ters Duruşlara Hazırlık Atölyesi" deneyimi HOPE Alkazar’da!

Ters Duruşlara Giriş Atölyesi'nde bedensel ve zihinsel pratiğini güçlendirmek için özel bir yolculuğa çıkacaksın.

Deneyimli eğitmen Cenk Güldamlası'nın omuz, omurga, el bileği ve kalça mobilizasyonu konusundaki doğru yönlendirmeleriyle ters duruşlar gibi zorlu gözüken asanalar, herkes için mümkün olacak.
Öğreneceğin teknikler pratiğini bir adım daha ileri taşımak, derinleşmek ve güçlenmek isteyen herkese için uygundur.
Dilediğin gibi hareket edebilmek için önce kendini güvende ve iyi hissetmen gerektiğini biliyoruz. Bunun için ilgili yasa ve T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yönetmelikleri uyarınca gerekli önlemleri alıyoruz.  

Söz konusu önlemlerden bazılarını sıralamak gerekirse:
Ortak kullanım alanları sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenerek bu alanlardaki yüzey ve zeminler düzenli olarak dezenfekte ediliyor.  
Mekanın fiziksel koşulları gereği HOPE Alkazar’ın giriş alanında maske kontrolü devam ediyor. Maskeni unuttuysan ya da değiştirmek istiyorsan danışmadan maske temin edebilirsin.  
HOPE Alkazar’da geçirdiğin süre boyunca soluduğun havanın temiz olmasını sağlamak için VFR havalandırma sistemi ile sürekli olarak temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor.  

Sahnede hepimizin güvenliği için seni de HOPE Alkazar’da bulunduğun süre boyunca ilgili kurallara uymaya ve eksik gördüğün bir nokta olursa düşüncelerini bizimle paylaşmaya davet ediyoruz.
Hareketin Sahnesi’ne tekrar hoş geldin!
Haziran 11 Cumartesi
Deneyim ücretlidir. Rezervasyon yapmak için düğmeye tıklayıp Nike Deneyimleri'ne kaydolabilirsin. Sonrasında ödeme yap düğmesine tıklayarak Cihangir Yoga'nın etkinlikler sayfasından rezervasyonunu tamamla. Ödeme bilgisi olan katılımcılar derse girebilecektir. Rezervasyon yapmak için tıkla!
DİĞER DENEYİMLER
23 Mayıs 2022

REFİK ANADOL'DAN ALKAZAR RÜYASI

23 Mayıs 2022

HER SEVİYE YOGA

Tümünü Gör

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!