KATKILARIYLA

CİHANGİR YOGA HER SEVİYE

HOPE Alkazar Online
Türkiye’de yoganın iyileştirici, özgürleştirici ve bütünleştirici gücünü daha çok insana ulaşması için bizlerle birlikte olan Cihangir Yoga Her Seviye dersiyle HOPE Alkazar’da!
Salı günleri Karatay Tayt, Çarşamba günleri Alara Yarcan, Perşembe günleri Damla Mısırlı, Cuma günleri Onur Aksoy, Cumartesi günleri Bade Gül Kılınç, Pazar günleri Cenk Güldamlası. Deneyimler hakkında daha fazla bilgi ve kayıt için 'Rezervasyon Yap' butonuna tıkla.
T.C. İçişleri Bakanlığının 20 Ağustos 2021 tarihinde yayınladığı genelge uyarınca; 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren aşı olmayan kişilerin vatandaşların toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımında negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilmiştir.
Bu çerçevede bilet satın almış olduğunuz veya rezervasyon yaptırdığınız etkinliğe girişte HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır.
Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.

Bu sebeple;
1. Bilet satın alan ve etkinliğe giriş yapacak tüm misafirlerimizin etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunu yanında bulundurması gerekmektedir.
2. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aşı takvimi tamamlanmış kişiler son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren etkinliğe katılabilirler.
3. Tek doz aşı kabul edilmemektedir.
4. Covid-19 geçirmiş kişiler izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile etkinliklere katılabilirler.
5. Hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi olmayan kişiler etkinliklere katılamazlar.
6. Aşı süreci tamamlanmayan veya hastalığı geçirmemiş kişilerden istenilecek negatif PCR test sonucu 18 yaş ve üzeri misafiler için geçerlidir.
7. Organizasyon görevlilerinin alanda yapacağı kontrollerde, Aşı Kartını veya negatif PCR sonucu ibraz edemeyen misafirler etkinlik alanına kabul edilmeyecektir.
8. Hope Alkazar’da Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından COVID-19 hakkında yayınlanan genelge koşullarına uyumlu bir şekilde sosyal mesafe, güvenlik ve yüksek hijyen standartları ile yeni temizlik önlemleri alınmıştır.
9. Organizasyon mekanı yeterli katılım sağlanmadığı takdirde etkinliği iptal/erteleme hakkını saklı tutar.
Kasım 23 itibarıyla
Ders ücretlidir. Online 50 TL , Studio: 70 TL. Ön rezervasyon yapmak için düğmeye tıklayıp Nike Deneyimleri'ne kaydolabilirsin. Sonrasında ödeme yap düğmesine basarak rezervasyonunu tamamla. Ödeme bilgisi olan katılımcılar derse girebilecektir.
DİĞER DENEYİMLER
18 Ocak 2022

REFİK ANADOL'DAN ALKAZAR RÜYASI

18 Ocak 2022

CİHANGİR YOGA CY1

Tümünü Gör

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!