Nike Nike katkılarıyla
ONARANLAR KULÜBÜ İLE TASARIMCI BULUŞMALARI banner 0

ONARANLAR KULÜBÜ İLE TASARIMCI BULUŞMALARI

online HOPE Alkazar (Yaratıcı Stüdyo)

Bu etkinlikte farklı disiplinlerden tasarımcılarla tanışma, sohbet etme ve network geliştirme fırsatı bulacaksın!

Çeşitli tasarım disiplinlerinden gelen kişiler ile bir araya gelerek, tasarım dünyasında yeni bakış açıları kazanmaya hazır mısın? Katılımcıların ile birlikte kariyer yolculukları, ilham aldıkları kaynaklar ve projeleri hakkında sohbet ederek ilham verici bir network ortamı oluşturacaksın.

Bu etkinlikte seni de bizimle bir araya gelmeye, tasarım dünyasının gündem konularını keşfetmeye ve yeni bağlantılar kurmaya davet ediyoruz!

Dilediğin gibi hareket edebilmek için önce kendini güvende ve iyi hissetmen gerektiğini biliyoruz. Bunun için ilgili yasa ve T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yönetmelikleri uyarınca gerekli önlemleri alıyoruz.


HOPE Alkazar’da geçirdiğin süre boyunca soluduğun havanın temiz olmasını sağlamak için VFR havalandırma sistemi ile sürekli olarak temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor.


Sahnede hepimizin güvenliği için seni de HOPE Alkazar’da bulunduğun süre boyunca ilgili kurallara uymaya ve eksik gördüğün bir nokta olursa düşüncelerini bizimle paylaşmaya davet ediyoruz. Hareketin Sahnesi’ne tekrar hoş geldin!Dilediğin gibi hareket edebilmek için önce kendini güvende ve iyi hissetmen gerektiğini biliyoruz. Bunun için ilgili yasa ve T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yönetmelikleri uyarınca gerekli önlemleri alıyoruz.


HOPE Alkazar’da geçirdiğin süre boyunca soluduğun havanın temiz olmasını sağlamak için VFR havalandırma sistemi ile sürekli olarak temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor.


Sahnede hepimizin güvenliği için seni de HOPE Alkazar’da bulunduğun süre boyunca ilgili kurallara uymaya ve eksik gördüğün bir nokta olursa düşüncelerini bizimle paylaşmaya davet ediyoruz. Hareketin Sahnesi’ne tekrar hoş geldin!Temmuz 24 Çarşamba
Deneyim ücretsizdir. Rezervasyon yapmak için düğmeye tıklayıp Nike Deneyimleri sayfasından kayıt işlemini tamamlayabilirsin.

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!