KATKILARIYLA

REFİK ANADOL'DAN ALKAZAR RÜYASI

Hafızasında sayısız hatırayı saklayan, İstanbul’un köklü geçmişe sahip mekanlarından biri olan eski Alkazar Sineması rüya görseydi bu rüya neleri içerirdi? Yapay sinir ağlarını ve en son yapay zeka teknolojilerini kullanan Refik Anadol Studio’nun iki bölümden oluşan yeni projesi Alkazar Rüyası, HOPE Alkazar’da seni bekliyor.

-Deneyime katılım ücretsizdir.
-Deneyim vertigo, epilepsi vb. rahatsızlıkları, görsel ve işitsel uyaranlara karşı hassasiyeti olan veya hamile konuklarımız için risk içermektedir. *30 Nisan 2022 tarihine kadar devam edecektir.
·Etkinlik alanına yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
·Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.
·Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizasyona ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul eder.
·Hope Alkazar girişlerinde güvenlik amacı ile çanta ve üst kontrolü yapılacaktır.
·Bu deneyim vertigo, epilepsi benzeri rahatsızlıkları, görsel ve işitsel uyaranlara karşı hassasiyeti olan ve hamile konuklarımız için risk içermektedir.
·Deneyim rezervasyonları devredilemez ve iptal edilebilir.
·Alanın içinde ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilen ziyaretçilerimiz uyarılacaktır.
·Hope Alkazar etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişiklik HOPE Alkazar iletişim kanallarından duyurulacaktır.
·Hope Alkazar etkinlik alanına girişlerde covid regülasyonlarına göre hes kodu girişinde uyarı veren, +18 izleyiciler için çift aşısı tamamlanmamış ve/veya 48 saat içinde yapılmış ve sonucu negatif olarak sisteme tanımlanmış pcr testi olmayan katılımcıları rezervasyonlarını iptal ederek etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
·18 yaş altı katılımcılar, etkinliğe sadece ebeveynlerinin (anne ve/veya baba) refakatinde katılabilir. ·Misafirlerimizin gösterilere/etkinliklere vaktinde yetişmek üzere titizlik göstermelerini önemle rica ederiz.
Dijital deneyimin görsel ve işitsel yoğunluğu beş yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur. 5 yaş ve altı katılımcılarımız deneyim alanına alınmayacaktır.
Kasım 20 itibarıyla
Rezervasyon yapmak için düğmeye tıklayıp Nike Deneyimleri sayfasından kayıt işlemini tamamlayabilirsin.
DİĞER DENEYİMLER
23 Mayıs 2022

REFİK ANADOL'DAN ALKAZAR RÜYASI

23 Mayıs 2022

HER SEVİYE YOGA

Tümünü Gör

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!