Nike Nike katkılarıyla

YENİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEK HAYALİ KURANLARIN SAHNESİ

HOPE Alkazar, sürdürülebilir bir geleceğin hayalini kuran ve bunu gerçekleştirmek için çalışanların sahnesi. Yaratıcı Stüdyo’da çevreye saygılı, yarını düşünen ve bunun için bir arada harekete geçen kişilerle buluşursun. Sürdürülebilir bir gelecek için çalışan Onaranlar Kulübü, Yaratıcı Stüdyo’da seni bekliyor.


Ekibin bir parçası olmaya var mısın?

previous
next

AÇIK STÜDYO GÜNLERİ

Yaratıcı Stüdyo bugüne kadar 60'dan fazla atölyede 2500'den fazla kişi için üretimin, paylaşımın ve onarımın sahnesi oldu! Şimdi sahneyi kişisel projelerin için kullanıma açıyoruz!

Atölyede bulunan araç ve gereçleri süreli şekilde kullanabilmek için randevu oluşturman yeterli. Talep ettiğin gün ve saatler arasında atölye uygunluğu bulunması halinde planlama için seninle irtibata geçeceğiz. Yaratıcı stüdyoda ahşap kesim, dijital fabrikasyon, dikiş-nakış, podcast stüdyosu, montaj tezgahı ve 3B yazıcıyı kullanabilirsin.

BİLMEN GEREKENLER

  • Yaratıcı Atölye Kullanımı Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler:
  • Yaratıcı Stüdyo’daki araç ve gereçlerin kullanımı için atölye koordinatöründen bilgi alabilirsin.
  • Yaratıcı Stüdyo içerisindeki araçları kullanmadan önce araç kullanım yönergelerini mutlaka okumalısın.
  • Yaratıcı Stüdyodayken iş güvenliği ekipmanlarını kullandığından emin ol.
  • Yaratıcı Stüdyo içerisinde oluşabilecek kaza ve yaralanmadan kişiler sorumludur.
  • Tüm araç ve gereçleri kullanım sonrasında aldığın yere bırakmalısın.
  • Yaratıcı Stüdyo’nun kontenjan kısıtı atölye koordinatörü tarafından belirlenir.
  • Atölye ve etkinlik günlerinde alana giriş ve çıkış kontrollü olarak sağlanır.
  • Atölye içerisinde yiyecek ve içecek tüketilmemelidir. Bunun için Play Cafe ve Alkazar Cafe’yi kullanabilirsin.
Fikrin aklında kalmasın.

Yaratıcı Stüdyo şimdi tüm kullanıcılara açık!

Randevu almak için aşağıdaki formu doldur
Dosya Ekle*
Hope Alkazar - Podcast

ONARANLAR KULÜBÜ: ONARAN PODCAST

Yaratıcı Stüdyoyu bir de dinleyerek keşfetmek ister misin? Yaratıcı Stüdyo hakkında her şeyi alanın koordinatörü, Onaranlar Kulübünün değerli üyesi Aytekin Gezici anlatıyor.

Tümünü gör

Kuş Yuvası Nasıl Yapılır?

Hareketin sahnesi Hope Alkazar, yaratıcılığını ortaya çıkarırken keyifli sohbetlere dalacağın Yaratıcı Atölye serisinin ilk bölümü ile yayında ❤️‍🔥Sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalar yürüten Onaranlar Kulübü, Yaratıcı Atölye serisinin ilk bölümünde sanatçı Ece Ağırtmış ile kuş yuvası üretti. Peki sen de bizimle beraber üretmeye ne dersin?

Emir Yargın’la Balıkçı Şapkası Ürettik!

Klas popun kralı & Çakal Lezzetler’in çakalı Emir Yargın, yaratıcılığını ortaya çıkarırken keyifli sohbetlere dalacağın Yaratıcı Atölye serisinin yeni bölümün konuğu ❤️‍🔥 Sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalar yürüten program ortağımız Onaranlar Kulübü ve konuk Emir Yargın ile balıkçı şapkası üretirken yaratıcılık, müzik ve daha fazlasına dair keyifli sohbet ettik. Şimdi üretim sırası sende!

Onaranlar Kulübü

Onaranlar Kulübü, sürdürülebilir şehirler, çevre ve toplum hedefine ulaşmak için onarım, üretim ve paylaşım ekseninde, belirlenen sorunlara yönelik tasarım ve üretim odaklı projeler üreten bir kulüptür.

Üretimin herkes için, demokratik ve katılımcı olması gerektiğine inanır. Sürdürülebilir bir gelecek hayali kuran, demokratik, eşitlikçi ve herkese açık HOPE Alkazar ile Onaranlar Kulübü’nün yollarının kesişmesi tesadüf değil.

 

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!