Nike Nike katkılarıyla

GÖKÇE ES İLE SES YOLCULUĞU


Gökçe, ses yolculuğu seanslarında çeşitli enstrüman ve vokal tonlamaların bütünleyen titreşimi ile meditatif akustik bir ses alanı

oluşturur.


Bu alanda oluşan ses frekansları beyin dalgalarının yavaşlamasına ve bedenin kendi kendini iyileştirme sistemini harekete geçirmesine yardımcı olur.


Beyin dalgaları yavaşlayarak önce meditasyonun başlangıç safhası olan alfaya sonra daha da yavaşlayarak teta durumuna geçer.


Bu seviyede bilinç durumu değişir ve sesler aracılığıyla dikkat içe, öz’e doğru bir yolculuğa çıkar.


Bu odaklanmış dikkat ile enerji niyet üzerinde çalışmaya başlar. Yolculuğun rotasını belirleyen niyettir.


Ses yolculuğu yenilenmiş bir amaca, yaratıcılığa, huzur ve mutluluk duygularına ışık tutarken; akışa teslim olabilmek zihni koşullanmış ve şartlanmış yargı kalıplarından sıyırıp derin gevşeme ve derin dinleme alanına davet eder.


Öze doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Bir ses yolculuğu seansının süresi 50-60 dakikadır.

Sizlere bu deneyimin 10 dakikalık bir versiyonunu sunuyorum.

Hazırlık: Rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz ve güvenli bir alanda sırt üstü uzanıp, gözlerinizi bir bant ile kapatın. Tüm bedeninizi ve kaslarınızı tamamen gevşemeye davet edip, başlarken duyduğunuz nefes seslerine eşlik ederek (2 kere burundan nefes alıp, ağızdan derin nefes vererek) seslerin zihninizde, bedeninizde ve duygularınızda yarattığı etkinin tadını çıkartın. Işıklı yolculuklar.

Deneyimlemek için tıkla

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!