Nike Nike katkılarıyla

HAKKIMIZDA

HAREKETİN SAHNESİNE HOŞ GELDİNİZ

Sahne korkusu mu dedin? Burada öyle bir şey yok. Öylece yerinde durmak mı? İşte o hiç yok. Şimdi hareket edip harekete geçirme zamanı. Yeni bir hikaye, kendi hikayeni yazma zamanı. Ellerinle, ayaklarınla, kalbinle veya aklınla… Enerjini bu duvarların arasında ortaya çıkarıp tüm dünyaya yaymaya hazır mısın? Burası hareketin sahnesi. HOPE Alkazar’a hoş geldin.

YENİLİKÇİ

HOPE Alkazar, yeniliğin sahnesi. Bilinmeyene sorgu, rutini kırmanın yeni yolu. Hayalleri olanlara açık bir çağrı. Yeniyi yeniden tanımlamak için yeni bir oyun alanı. Çünkü yeni bir gelecek için farklı bakış açıları gerekir. Var mısın?

HERKESE AÇIK

HOPE Alkazar’ın kapıları herkese açık. Fikri de kalbi de. Bu sahne her yaşa, farklılıklara, bir tanıma ihtiyaç duymayanlara açık. “Spor senin neyine?” cümlesinden yılmış tüm kızlara açık! Olduğun ve olmak istediğin insana da açık. Burada sahne sende. Var mısın?

SINIR TANIMAZ

HOPE Alkazar sınır tanımaz. Beyoğlu’ndan başlar, sen neredeysen oraya ulaşır. Bu sahne hem kıtalar ötesi hem de sana bi’ tık ötede! HOPE Alkazar doğunun batıyla buluştuğu noktadır. Ama nokta koymaz. O noktadan dünyaya açılır. Var mısın?

BİRLİKTE İYİ

HOPE Alkazar birlikte daha iyiyi yaratmak için var. Bu sahne şansına ya da tanıdıklarına güvenenler için değil. Herkese açık bir sahada yeni yetenekleri buluşturmak için var. Sporda ve hayatta daha iyi bir takım olmak için… Birlikte hareket edersek yapabileceklerimizi bir düşünsene… Var mısın?

ÇEVREYE DUYARLI

HOPE Alkazar “Sıfır”ı hedefler. Sıfır atık, sıfır karbon. İnsanlık olarak en önemli maçımıza çıkıyor olabiliriz. Bu sahnede kazanmaktan başka seçeneğimiz yok artık. Sporu ve geleceği korumak için her zamankinden iyi oynamak zorundayız. Bu saha hepimizin. Bu maça birlikte çıkalım. Var mısın?

swiper
swiper
previous
next

ALKAZAR SALONU

HOPE Alkazar deneyimi, Alkazar Salonu’nda başlar. Burası, geleceğin

yenilikçi sahnesi. Hareketin başladığı, merakın zirveye tırmandığı

yer. Dijital deneyimler, film gösterimleri, hııt antrenmanlar ve dans

deneyimleri seni bekliyor. Yerini almaya var mısın?

Deneyimler
previous
next

SPOR STÜDYOSU

HOPE Alkazar herkese açık bir sahne. Spor Stüdyosu ise herkesin “hareketini” gösterebileceği özgür bir alan. Burada kim olduğun ya da nereden geldiğin değil, neler yaptığın önemli. Zeminini ve aynalarını tasarlayarak mekâna etkileyici bir özgünlük kazandıran Esra Gülmen, seni açık açık Spor Stüdyosu’na davet ediyor. Potansiyelini yeniden keşfetmeye ve bunu herkese göstermeye var mısın?

Deneyimler

TERAS

Takımını kur sahaya çık.

HOPE Alkazar terası senin oyun alanın.

Futbol ya da basketbol için takımını kur sahaya çık. 

Çünkü teras senin. 

Hareketin sahnesinde yerini almaya var mısın? 

YEME VE İÇME ALANLARI

Teras-Dikey Bahçe

HOPE Alkazar seni şehrin tam ortasında ve şehre rağmen, verimli, sürdürülebilir, doğayla birlikte çalışan bir ekme, biçme, yeme ve içme deneyimine davet ediyor...

Deneyimler

Play Cafe

İyi yiyelim, iyi içelim, doğaya yakın kalalım, doğadan beslenelim, doğada huzur bulalım, beslenme alışkanlıklarımızı değiştirerek doğayla kucaklaşalım ve iyi olalım. Bunların tümünü de birlikte yapalım...

Deneyimler

Alkazar Cafe

HOPE Alkazar, kendi ortamından uzaklaşıp değişiklik arayan, ilham verici bir mekânda yepyeni fikirler bulmak için heyecan duyan herkesi dikey bahçeye bekliyor...

Deneyimler
swiper

TERAS-SPOR SAHASI

Teras-Spor Sahası, Beyoğlu’nun en ikonik yapılarından biri olan Alkazar’ın pasını alıp bu kültür şehrinin tam kalbinde yaratılmış yepyeni bir spor alanıdır. Zeminini Dilara Akbal’ın tasarladığı bu Teras-Spor Sahası, “birlikte daha iyi” diyenlerin, takım oyunu oynayanların açık hava sahnesidir. Oyunu birlikte oynamaya var mısın?

Deneyimler

YARATICI STÜDYO

HOPE Alkazar, sürdürülebilir bir geleceğin hayalini kuran ve bunu gerçekleştirmek için çalışanların sahnesi. Yaratıcı Stüdyo’da çevreye saygılı, yarını düşünen ve bunun için bir arada harekete geçen kişilerle buluşursun. Sürdürülebilir bir gelecek için çalışan Onaranlar Kulübü, Yaratıcı Stüdyo’da seni bekliyor. Ekibin bir parçası olmaya var mısın?

Deneyimler

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!